Eva Tylšarová

administrátorka e-shopu

Jsem dlouholetá podporovatelka Pirátů a zároveň nejsem člověk lhostejný k okolnímu dění. Nyní, když se Piráti rozhodli sestavit kandidátku pro Slezskou Ostravu, jsem ráda, že mohu svým dílem přispět.

Za zásadní považuji dostupné bydlení, přezkoumání a zhodnocení bytového fondu našeho obvodu. Zkrátka aby bytové domy na Slezské nechátraly a nestály ladem. Většinu svého života žiji na Slezské a vždy mi velmi záleželo na okolním dění, na veřejném prostoru tady u nás na Slezské, na tom, aby se zde dalo příjemně žít. K tomu patří i více zeleně. V posledních letech jsou tendence zelené plochy umenšovat a místo nich přibývá asfaltu. Zejména v letních měsících vidíme, jak je tento stav nesnesitelný. Zeleň klima výrazně mění a vytváří příjemnější prostředí. Zachytává prach i hluk ze silnic. Proto jsem jednoznačně pro rozšiřování zeleně a stromů tam, kde je to jen možné. Chci, aby se infrastruktura budovala chytře i s ohledem na tyto parametry.

Posledních 8 let mě živí e-commerce a grafika. Miluji cyklistiku a přírodu. Ráda objevuji „tajemná“ zelená zákoutí Slezské Ostravy, která tak často kontrastují s ostravským průmyslem.

Eva-Tylšarová

Lidé

Bc. Denisa Kučerová
Bc. Denisa Kučerová členka komise pro sport
Ing. Rostislav Řeha
Ing. Rostislav Řeha radní městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, zastupitel města Ostravy, předseda krajského sdružení Moravskoslezského kraje
Poznejte celý náš tým