Aleš Okon

manažer

Ahoj,

Jsem Aleš a někteří z vás mne možná znají pod přezdívkou Oki. Letos mi bude 48 let a bydlím na krásném místě - v obvodě Ostrava-Jih.

S Piráty jsem souzněl snad již od jejich založení a pirátské myšlenky či jejich přístup k veřejnému prostoru apod. jsem vždy podporoval. V roce 2021 jsem se konečně rozhoupal a rozhodnul se zapojit do “vztyčování pirátské vlajky” přímo z paluby (zatím jako RegP).

Mám vystudováno gymnázium, ale vysokoškolské studium (Matematická analýza na PřF UPOL a Právo na PF MUNI) jsem nedokončil kvůli časovému konfliktu s podnikáním, rodinou atd. a možná mi to tenkrát i připadalo jako zbytné úsilí. Na “stará kolena” jsem asi změnil názor, či spíše mám více času a od září mne čeká dálkové studium oborů Aplikovaná informatika na PřF OU a Ekonomika a management na EF VŠB, tak snad do třetice všeho dobrého …

Skoro 30 let jsem se věnoval podnikání, ať už jako OSVČ, tak jako majitel a jednatel několika společností. Kdybych se měl pracovně charakterizovat, řekl bych, že jsem výkonný manažer co umí snadno zastat takřka jakoukoli pozici ve firmě či projektu.

V mládí jsem byl aktivním členem společnosti MENSA, mimo jiné se zajímám o teoretickou fyziku a vědu obecně, sci-fi, fantasy, samozřejmě politiku a rád hraju deskové hry.

ales-okon

Pirátská strana


Lidé

Gabriela Macečková
Gabriela Macečková zastupitelka městského obvodu Ostrava-Jih, místopředsedkyně místního sdružení Ostravsko
Ing. Kamil Tomáš
Ing. Kamil Tomáš zastupitel, předseda komise pro otevřenou radnici, člen finančního výboru
Karolína Hřivnáč Rycková
Karolína Hřivnáč Rycková členka komise kulturní
Poznejte celý náš tým