Kamil Vrubl končí ve funkci předsedy představenstva společnosti Vítkovice Aréna

29. května 2019
Kamil Vrubl končí ve funkci předsedy představenstva společnosti Vítkovice Aréna

Ostrava, 28. května 2019 - Rada města v pozici valné hromady odvolala z funkce člena a zároveň předsedy představenstva společnosti Vítkovice Aréna Kamila Vrubla. V čele společnosti byl 11 let a svou funkci opustí po oboustranné dohodě 30. června. Výběrové řízení na nového předsedu představenstva bude brzy vyhlášeno.

„K odvolání dochází po vzájemné dohodě. Přišel s tím, že je čas na změnu a my si řekli, že je to možnost dát společnosti nový impuls. Kamilu Vrublovi patří poděkování za dobře odvedenou práci a přeji mu úspěch v jeho dalším profesním životě,“

řekla po skončení rady resortní náměstkyně, Pirátka Andrea Hoffmannová.

„V nejbližších dnech vyhlásíme transparentní výběrové řízení na obsazení pozice člena představenstva společnosti. Na představenstvu společnosti potom bude, aby rozhodlo, kdo z jejich tří členů se stane jejím předsedou. Věřím, že do čela společnosti získáme osobnost, která Vítkovice Arénu posune zase dopředu,“

uvedla dále Hoffmannová.

Radou byl dočasně zvolen jako člen představenstva společnosti současný předseda dozorčí rady Vítkovice Arény Libor Folwarczny tak, aby představenstvo bylo do konce výběrového řízení plně funkční a nebyl ohrožen chod společnosti.


Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Komentář: Nelze mít finský model školství za české peníze

Komentář: Nelze mít finský model školství za české peníze

Ostrava, 26. listopadu 2023 - Většina škol v ČR se v pondělí poprvé od listopadu 89 zapojí do plošné stávky, zatímco ministr školství a premiér se diví a dotazují se, co se děje – vždyť školství je proklamovanou prioritou státu. Část médií a bohužel hlavně pánové Bek a Fiala razí jednoduchý narativ, že učitelům je slíbeno a schváleno 130% průměrné mzdy a tedy vůbec nechápou, kde se vůbec vzala ta nevole. Realita je však mnohem složitější a je potřeba se zamyslet nad tím, co vše zahrnuje schválený vládní balíček opatření a jak probíhá financování škol.

Ostravští Piráti si zvolili své předsednictvo

Ostravští Piráti si zvolili své předsednictvo

Ostrava, 3. října. 2023 - Každé dva roky si Piráti volí nové předsednictvo místního sdružení, tzv. PMS. V Moravskoslezském kraji jsou předsednictva volena v místních sdruženích Novojičínsko, Frýdecko-Místecko, Karvinsko, Opavské Slezsko a Ostravsko. A protože na Ostravsku vypršel mandát stávajícímu předsednictvu v průběhu září, zvolili si místní Piráti nové PMS.

Ostrava pomůže sportovním klubům a neziskovým organizacím s energiemi, žádat mohou až o 1 milion korun

Ostrava pomůže sportovním klubům a neziskovým organizacím s energiemi, žádat mohou až o 1 milion korun

Ostrava, 22. listopadu 2022 – Sotva se otřepaly z těžké situace během Covidu, stojí před další výzvou – růstem cen energií. Ostravské sportovní kluby a různé neziskové organizace zažívají nelehké období, zmírnit dopady současné energetické krize má pomocná ruka města. Vedení Ostravy i v novém roce nabízí podpůrný dotační program, díky kterému mohou kluby a spolky dostat až milion korun. Celkem je k dispozici ještě 13 milionů korun.